Přidat příspěvek

SGvagon
Příspěvek #28, přidaný 08.06.2024 - 12:55
 Internetová stránka 
Upraveno pozadí informačních zpráv
Proběhla menší úprava informačních zpráv v horní části stránek na všech Manhetn VPS stránkách. Konkrétně přidání pozadí ve stylu Manhetn loga, aby text nepůsobil příliš odděleně od celého webu, ale byl více ve stejném stylu stránek Smile .
Pozadí je celé v CSS stylování, žádný obrázek Smile . Ještě že naše logo je kulaté a dalo se pomocí CSS vytvořit Grin . Snad se vám tato změna bude líbit, časem bychom rádi tyto informační zprávy někam archivovali. Možná na ně použijeme upravený tento vzkazník a implementujeme jej přímo pomocí php include. Uvidíme Smile .
SGvagon
Příspěvek #27, přidaný 16.05.2024 - 17:47
 Internetová stránka 
Manhetn VPS je zde s vámi již 3 roky !
Je to tady! 15.5.2024 to jsou přesně 3 roky provozu Manhetn VPS serveru Grin ! Na počest tohoto výročí jsme se rozhodli napsat text pro písničku pro všechny servery. Nicméně nejsme hudební skladatelé, tak nám s tvorbou (hudba a zpěv) pomohla Suno AI , díky které jsme vytvořili hned 26 variant této písničky. Písničku si můžete poslechnout na našem TS3 Serveru v místnosti k tomuto výročí určenou Smile . Případně přímo na Suno AI ve výše uvedeném odkazu.
Tímto bychom vám všem chtěli poděkovat za vaši přízeň a návštěvnost všech serverů, které provozujeme. A snad se zde uvidíme i za další 3 roky Grin !
SGvagon
Příspěvek #26, přidaný 21.04.2024 - 03:32
 Internetová stránka 
Nahozen vlastní TS3 status
Na webu Team Speak 3 Serveru jsme byli nuceni přejít na vlastní status, jelikož status z Gametrackeru , který jsme používali, má od začátku tohoto týdne problémy se zobrazením online uživatelů a občas i názvu serveru jako takoveho.
Náš status provozujeme tedy nyní přímo na webu a každé načtení statusu ihned provede aktualizaci online uživatelů. Je tedy možné, že TS3 může začít lagovat, pokud se status začne vícekrát aktualizovat (není aktualizován botem, ale samotnými uživateli, kteří přijdou na stránky) . Takže doufejme, že Gametracker problém opraví, abychom se mohli zpět vrátit na jejich TS3 status Smile . Děkujeme za pochopení.
Nutu
Příspěvek #25, přidaný 28.12.2023 - 21:33
 
Veselé Vánoce a šťasný nový rok. Smile
SGvagon
Příspěvek #24, přidaný 27.12.2023 - 22:12
 Internetová stránka 
Přidáni administrátoři vzkazníku
Dnešním dnem je vzkazník opět více zabezpečen.
Doteď jste mohli psát komentáře i pod našimi nicky (přezdívkami) , tzn. SGvagon a Nutu .
Nyní jsou tyto dva nicky přístupné pouze po přihlášení do vzkazníku a jsou rozlišené červenou barvou Smile .

Přidat příspěvek

Administrace